אודות פרופ'/מ עינת שלום-פז, מומחית בגינקולוגיה מיילדות והפריה חוץ גופית

הפרעות פוריות הינן מצב שכיח באוכלוסייה כיום. בעיות אלה, בעבר היו חסוכות מרפא ואילצו לעיתים לוותר על האפשרות להיות הורים ביולוגיים. כיום, ניתנות רוב הבעיות לפתרון בזכות הטכנולוגיות החדישות המוצעות בתחום רפואת הפוריות.

המסע אל ההורות, לעיתים מלווה בקשיים, בבעיות אי פוריות, אך הוא המסע שלכם.

היכן אני משתלבת? המטרה שלי היא להתאים את תהליך טיפול המדויק עבורכם. למרות שלכולם אותה המטרה, להפוך להורים, לא כל אחד צריך את אותו מסלול טיפולי.

על בסיס הידע הרפואי והמקצועי שרכשתי, במהלך שנות ההתמחות שלי בארץ ושנות עבודתי בחו"ל בתחום רפואת הנשים והפוריות, אני רואה חשיבות עליונה בהתאמת הטיפול הדרוש, בצורה קפדנית ומדויקת עבורכם.

בכל תחום רפואי מצפה החולה לתשומת לב מלאה ולקשר אמיתי שיסייע לו להתמודד עם בעיותיו, ושנוכל למצוא את הפתרון הייחודי למצוקות ולקשיים שהוא חווה, על אחת כמה וכמה בתחום הפוריות.

האני מאמין של פרופ'/מ עינת שלום-פז

כאישה, כאמא וכרופאה אני מכירה ומזדהה עם כל מטופל המגיע אלי לטיפול. אני מבינה את תחושת הרצון העז להפוך להורה. כל אחד ממטופלי הינו עולם ומלואו מבחינתי. למדתי להיות קשובה לרצונם ולצרכיהם של מטופלי.

אני מאמינה שפתיחות, תשומת לב לפרטים הקטנים, התייחסות לכישלונות מהעבר, חשיבה לעתיד והסבר ושיתוף על אפשרויות הטיפול הייחודיות הינם הדרך היחידה להגיע לפתרון המתאים.

אני יודעת שמקצועיות, המעקב הצמוד והליווי האישי התומך הם הגורמים לאופטימיות ולהצלחה.

מומחית לפוריות - דר' עינת שלום פז, טיפולי פוריות, הפריה חוץ גופית, רופאת פוריות, רופאה גינקולוגית מומלצת וטיפולי פריון

פרופ'/מ עינת שלום-פז מנהלת היחידה להפריה חוץ-גופית (IVF) במחלקת נשים ויולדות הילל יפה בחדרה ומרצה בכירה בטכניון

נשואה ואם לארבעה ילדים.
סיימה את לימודי הרפואה בטכניון בחיפה ב- 1997, את ההתמחות בגינקולוגיה ומיילדות סיימה בבי"ח מאיר בכפר סבא.
לאחר מספר שנים של עבודה ביחידה להפריה חוץ גופית בארץ נסעה להתמחות-על בקנדה, באוניברסיטת מק'גיל, בנושא אנדוקרינולוגיה של מערכת הרבייה והפריה-חוץ גופית. במהלך תקופה זו התעמקה והרחיבה את הידע שלה במחקר בתחומים שונים הכוללים כישלונות בטיפולי IVF והפלות חוזרות, תגובה שחלתית ירודה, אי פוריות הגבר והפרעות הורמונליות של המערכת הנשית.
לאחר תקופת התמחות העל, הוצעה לה משרה של רופאה בכירה ביחידה להפריה חוץ גופית בבי"ח של באוניברסיטת מק'גיל בקנדה, שם עבדה כרופאה בכירה ומרצה, ונטלה חלק בהדרכת סטודנטים ומתמחים בבי"ח המרכזי של אוניברסיטת מק'גיל.
בשנת 2013 חזרה לארץ כרופאה בכירה, והיא שותפה לפעילות קלינית ומחקרית ענפה במחלקה ובטכניון.
משנת 2015 ועד כה, מנהלת את היחידה לפוריות והפריה חוץ גופית בהלל יפה. היא שותפה בהוראה ובהדרכת סטודנטים לרפואה של הטכניון ובהכשרת מתמחים.
חברת צוות של ועדת האתיקה במחקרים של בי"ח, ויו"ר ועדת האתיקה של איגוד הפוריות הארצי.
חברה בוועדת הבחינות למיילדות, גינקולוגיה ופוריות.

חברה בארגונים מקצועיים בארץ ובחו"ל:
דילוג לתוכן